Τετάρτη 3 Απριλίου 2019

Ισόπαλος με τον Π.Α.Σ. Μετσόβου ο Αστέρας Αστέρας (3-3)

*Ισόπαλη 3-3 έληξε η αναμέτρηση του  Π.Α.Σ. Μετσόβου με τον Αγροτικό Αστέρα το απόγευμα  της Τετάρτης, στο γήπεδο  Μετσόβου  για την 25η αγωνιστική του πρωταθλήματος του Hall of Brands  Α΄ ερασιτεχνικής.
Οι φιλοξενούμενοι μπήκαν πιο δυνατά στο παιχνίδι και βρέθηκαν μπροστά στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο με 3-0.
Στο 15΄ ο Τάσσος Παναγιώτης με κεφαλιά έδωσε προβάδισμα στον Αστέρα Αστέρα.
Στο 23΄ ο Γκόνης Πέτρος με σέντρα σουτ έκανε το 0-2 και στο 35΄ ο Ηλιόπουλος Παναγιώτης με σουτ το 0-3.
Στην επανάληψη, ο Π.Α.Σ. Μετσόβου μείωσε σε 1-3 στο 67' με κεφαλιά του Γκουντεβένο  Βασίλειο.
Στο 85' ο Τρίτος Γεώργιος μείωσε σε 2-3.
Στις καθυστερήσεις ο Σιούτας Κωνσταντίνος ισοφάρισε για τους γηπεδούχους σε 3-3.